Dr. Arzu Akman Endodonti Uzmanı, Kanal Tedavi uzmanı.    

                     HASTA YORUMLARI >>>

Hasta Yorumları

 

Büşra AKKAYA
 
3 ay önce
Devlet hastanesinde dişime kanal tedavisinin ilk seansı yapılmış olup sonrasında bitmek bilmeyen ağrılarım oldu ve doktor “bu dişe çözüm bulamıyorum” dedikten sonra bir endodontist arayışına girdim ve Arzu Hanım ile öylelikle tanıştım. Öncelikle buradaki yorumlarını okuyarak kendisiyle iletişime geçtim ve çok doğru bir karar verdiğimi bugün anladım. Bana aslında devlet hastanesinde kanal tedavisi değil işkence edilircesine bir ağrı yaşatılmış. Arzu Hanım ile de ağrılı bir kanal seansı olacağı korkusuyla gelmişken kendisi bana ağrı hissetmeyeceğimin garantisini verdi ve gerçekten neredeyse hiç ağrı hissetmedim. Üstelik diğer doktorun dişimde yaptığı yanlış uygulamalardan “dişim mi çekilecek” diye korkarken Arzu Hanım’ın şu anda %70 oranında dişimin kurtarıldığını söylemesiyle bir kere daha gerçekten işini hakkıyla yapan bir doktor olduğunu gördüm. Arzu Hanım’ın güvenilir, kişiye ağrı ya da korku değil doğru işlemlerle ağrısız tedavi imkanı sunan bir doktor olduğunu deneyimledim . Kendisine ne kadar teşekkür etsem az…
 
Fatma Kasap
 
3 ay önce
Arzu Hanım işinin ehli oldukça, profesyonel ve inanılmaz güler yüzlü bir hekim. Randevuya giderken oldukça kaygılı ve stresli olmama rağmen ekibinin ve özellikle de kendisinin ilgisi sayesinde oradan gülerek ayrıldım. Tedavinin her anında memnun kalacağınıza eminim.
 
 
3 ay önce
Uzun senelerdir tanıdığım benim "biricik" doktorum Arzu hanım'cığım. Gerek profesyonelliği.. gerek hastalarıyla ve etrafındaki herkesle kurmuş olduğu samimi ve dikkatli iletişim şekli olsun.. Benim için "gezegendeki" en başarılı ve en cana yakın Doktor dur. İyi ki yollarımız kesişti.. ve iyiki tanıdım sizi Arzu hanım.. Size cânı gönülden, başarılar ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Fulya Cin

Nilgün Yücel‎

Oldukça problemli bir dişimin tedavisi başarıyla gerçekleşti. Profesyonel ve kaliteli hizmet almak isteyenler için çok doğru bir adres.Teşekkürler...

Endam Gümüş

 

Ağrı korkusuyla diş hekimlerine gitmekten hep kaçtım. Fakat artık tedavi edilmesi kaçınılmaz olan bir dişim için gittiğim de bana hiçbir şekilde acı duymayacağımın sözünü verdi ve sözünde de durdu. Herkesin çekilmesinden başka çaresi yok dediği dişimi ufacık bir ağrı bile hissettirmeden kurtardı. Teşekkürler Arzu Hanım

Gökberk Koca‎

Kendisi ile çok şiddetli derecede ağrıyan 2 dişimin ağrısının mevcut diş hekimimin tedavi edememesi üzerine tanıştım. Umudumu kesmiş olduğumu dişleri resmen kurtardı. Tedavi sırasında resmen diş ile dans ediyor ve bu tedavi esnasında diğer hekimlerden çok farklı olduğunu anlayabiliyorsunuz. Eğer Kanal Tedavisinde mevcut hekiminiz dişinizi bir kaç yerden delmiş, içinde makinesinin bir parçasını kırmış ve sabahlara kadar uyuyamayıp günde 4-5 adet şiddetli ağrı kesici içerek yaşıyorsunuz gideceğiniz tek adres..

Sevde Nur Güldiken

Dişlerinizi hatalı kararlarla, yanlış tedaviler uğruna kaybetmeden ve onlarla acısız yaşamak istiyorsanız, sağlığınızı önemsiyorsanız doğru adrestesiniz, hele hele söz konusu endodonti ise başkasına hiç ama hiç gerek yok. İyi ki böyle güven veren ve işini iyi yapan, hastasına değer veren hekimlerimiz var. Türk ve bayan diş hekimlerinin yüz aklarındandır kendisi.

Şükriye Mert Taner Tuna

O kadar kötü bir durumda kendisini buldum iyi ki bulmuşum hersey onda var beni rahatlattı ve çekilecek olan dîşimi kurtardı sihirli elleri ile sizi seviyorum iyiki varsınız

Figen Gür,

Kanal tedavisi denince aklıma gelen en güvenilir, en acısız ve en iyi sonuç veren yegane doktordur.. Dişlerinizi herkese emanet etmeyin Arzu hanım bu alanda oldukça başarılı.

Miray Saraçoğlu

Arzu Hanım açık ara, tanıdığım en iyi diş doktorudur. Yıllarca eziyetli diş tedavilerinden sonra, Arzu Hanım'ın güvenli ellerine ve tatlı gülüşüne rastladığım için ne kadar memnun olduğumu anlatamam!

Nil Boyacı

Genelde meslektaşlar birbirlerinin işini eleştirirler, eleştirmeseler bile övgüden kaçınırlar. Arzu Hanım'ın yaptığı işin mükemmeliyeti şu ana kadar beni gören tüm hekimlerin dikkatini çekmiştir.

Aysen Ergene

En iyi doktorum ....mükemmeliyetçi, eli hafif, kurtarılamaz denilen ya da başkalarının zarar verdiği dişlerimi kurtardı, çok teşekkürler!

Selahattın Oguz Ersoy

Ne desem ki....HARİKADIR kendileri...

Google +

Fatmagul Topcu

Arzu Hanım'ı bulduğum için şükürler olsun. Googledaki yorumlar sayesinde kendisini buldum, ben de diğer kişilere yol gösterici olması açısından yorumumu paylaşıyorum. Hikayem kısaca şöyle: Bir diş doktoru ( sözde endodonti uzmanı), dişime kanal tedavisi yaptı. tedaviden itibaren, dişimin üst kısmında bir ağrı kaldı, öyleki, elimle dudağımın üstünden o noktaya dokunamıyordum. bu ağrının yaklaşık 3 ay geçmesini bekledim, geçmeyince özel bir kurumda, röntgen çektirdim. röntgenim ile birlikte, 3 farklı doktor gezdim. Hepsi "bekle, geçer" dediler. Aradan 1 sene geçtiğinde, Arzu Hanımı buldum. Arzu Hanım, kendi röntgen çekerek, dişimi inceledi, kanalı yeniden açtı, kanalın sonuna kadar gidilmediği için ağrı olduğunu ve kanalın içinde de alet bırakıldığını söyledi. Kanalı yeniden temizleyip, sonuna kadar gitti. sadece 2 seansta, ( 2 seans arasında 20 gün var) 1 senedir çektiğim ağrı yokoldu, gitti.Toplam 4 tane doktorun yapamadığını, Arzu Hanım başardı. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Gerçekten çok başarılı, hastaya güven veren, bir doktor. Kendisi ile karşılaştığım için kendimi şanslı hissediyorum

Furkan Emre Çiçek

10 numara 5 yıldız bir hocamız . Ben gittiğimde kendisini sadece internetten görmüştüm fakat yanına gittiğimde doğru tercihi yaptığımı anladım . İşinde başarılı , saygılı , sevecen bir diş hekimi . Ayrıca şunu söyleyeyim bana kanal tedavisi işlemi yapılırken hemen hemen hiçbir şey hissetmedim gayet temiz , düzgün ve rahat bir işlem oldu Arzu Hoca sayesinde . Eğer özellikle Kadıköy civarındaysanız ve endodontist(kanal tedavisinde uzmanlaşmış diş hekimi) arıyorsanız emin olarak gidebilirsiniz .

Mehmet Emre Gül

10 numara 5 yıldız bir hocamız . Ben gittiğimde kendisini sadece internetten görmüştüm fakat yanına gittiğimde doğru tercihi yaptığımı anladım . İşinde başarılı , saygılı , sevecen bir diş hekimi . Ayrıca şunu söyleyeyim bana kanal tedavisi işlemi yapılırken hemen hemen hiçbir şey hissetmedim gayet temiz , düzgün ve rahat bir işlem oldu Arzu Hoca sayesinde . Eğer özellikle Kadıköy civarındaysanız ve endodontist(kanal tedavisinde uzmanlaşmış diş hekimi) arıyorsanız emin olarak gidebilirsiniz .

Endam Gumus

8 yıl önce yaptırdığım kanal tedavim iltihap toplamış diş etim bezelye büyüklüğünde şişmişti. Arzu Hanım'dan önce başvurduğum diş hekimleri bu dişin kurtulma olasılığının neredeyse olmadığını söylemişlerdi. Fakat Arzu Hanım'a dişimi gösterdiğim ilk anda bu dişi kurtarabileceğini söyledi. O anda ne kadar rahatladım anlatamam. Çünkü dişimi çektirmek implant gibi daha zorlu ve uzun bir süreci beraberinde getirecekti. Fakat Arzu Hanım'ın tecrübesi benim gibi umutsuz vaka gibi görünen hastaların çözümü. Bu yorumu yazmamdaki en büyük amaç benim gibi şikayeti olan hastaların Arzu Hanım'a görünmeden o dişten vazgeçmemelerini sağlamak. Şuanda tedavim tamamlandı ve çekileceği söylenen dişimi eskisi gibi rahatlıkla kullanıyorum. Teşekkürler Arzu Hanım :)

 

Serkan Yıldırım

En iyi yemek için binlerce restaurant önerebilirsiniz.. En iyi araç içinde aynı şekilde.. Ve bunun gibi bir sürü konu ile ilgili binlerce tavsiye ve öneri.. Ama diş konusunda tek adres DR Arzu Akman dır. reklamsız liderlik. Bu yazıları yazmamıza asla ihtiyacı yoktur. Bilenler bilir

Levent Karabina

Dişinizi kaybetmek istemiyorsanız mutlaka arzu hanima ugramalisiniz uzman unvanini hakkiyla kullanan doktorlarimizdan... Teşekkürler arzu hanim

Ayşe Delikan

En başarılı kanal tedavisi uzmanı

Ozan Aslan

When I moved to Istanbul, my teeth problems started and I did not know which dentist I should visit as I was new in the city. After a long research, I found Dr Arzu Akman.

She is not good, she is excellent. The way of treatment is different then the other dentists. In Europe, I have visited many dentists and I have experienced always pain during the treatment, however with Dr Arzu Akman was the opposite. During the canal treatment, I did not feel any pain nor any other problems.

I am able to continue my life as I used to do before without any pain. I can eat happily and smile. I would highly recommend her. She is very professional and knows what she is doing. I hardly heard of a canal treatment SPECIALIST before. I think, she is number one in her area. I am sad to give her just 5 stars as she deserves more. Which ever country I will be in, I will definitely visit her if I have any teeth problems.

Where ever you are on the world and have teeth problems, visit her. If you care about your health and want to smile next to your friends, you should visit her, otherwise visit your local dentist. For the treatment you get, the money you pay is really really worth.

 

Damaris Kremida

My experience with Dr. Arzu Akman was incredible! I don't have enough words to recommend her. She is the queen of root canals and very thorough and honest about what needs to be done.

When I went in with an abscess under an old root canal, I was sure I was in trouble. My oncologist (I'm a cancer patient) had sent me to a dental surgeon who referred me to an endodontist I knew I couldn't trust. I knew my teeth needed special handling.

I found Dr. Arzu through the internet and decided to try her out. With one look at my x-ray, she saw something the other two doctors hadn't seen: The dentist who had initially performed the root canal 11 years ago had left a little piece of his tool in my root!!!!!

Dr. Arzu could have easily performed a "by-pass" root canal and made tons of money off of me. Instead, she looked at me and said I need to focus on my immune system and oncology treatment. She said if the abscess (which had subsided by the time I saw her) flared up again, she would help me manage the symptoms.

Phew. How good to know there is an endodontist out there who is on your side!

Thanks Dr. Arzu!

 

Pınar H ------- Kanal tedavisi kralicesidir kendisi :)

Semra A  ------- Uzun zaman önce iki azı dişime kanal tedavisi yapılmıştı. (üzeri birbirine yapışık kaplama iki diş şeklindeydi) ancak bu dişlerimden bir tanesi şiddetli bir şekilde ağrımaya başladı. bir diş hekimine gittim söz konusu iki dişin de kanallarında sorun olduğunu ve büyük ihtimalle çekilmesi gerektiğini söyledi. Ben çektirmek istemediğim için 3 ayrı hekime daha muayene oldum ve hepsi dişleri açarız kurtarmaya çalışırız kurtaramazsak çekime hazır olun dediler. Diğer yandan internetten yaptığım araştırmalarda Arzu Hanımın bir televizyon programında yapmış olduğu konuşmasını dinledim. Adeta duymak istediklerimi söylüyordu. İkna oldum. Aradığımda randevu almam da kolay oldu. İlk müdahalede hiç ağrım kalmamıştı. İkinci seferde kanal tedavim bitti. Arzu Hanımın kaplama diş tedavisi yaptığını öğrenince tedavimin geri kalan kısmını da kendisiyle tamamladım. Böylece iki dişim çekilmekten kurtulmuş oldu. Kendisine ve bu süreçte gerekli kolayları sunan asistanı Esra Hanıma çok teşekkür ederim...